A3 ПОРТАБЛ 3D СКЕНЕР МОДЕЛ GK-XY3301D

Availability:

Нема на залиха


Споредба

Модел: GK-XY3301D,

Сензор за слика: 1/2.5инчен дигитален CMOS сензор за слика,

Главна камера: 5 мега пиксели,

Втора камера: 2 мега пиксели,

Резолуција: 2592*1944,

Фокус на видео: Автоматски,

Балансот на белата боја: Автоматски,

Излез: USB*1

Фати големина: А3, А4,

Напојување: 5V DC USB моќност,

Формат на слика: JPG, TIF, PNG, BMP, PDF,

Работна температура: -15 степени C, -40 степени C,

Тежина: N.W: 0.87KG

Димензија:150*150*420 mm (отворен), 150*150*220mm (затворен)

Сертификација: CE/FCC/ROHS/ISO 9001/ ISO 14001,

Додатоци: CD, USB2.0 кабел, упатство за корисникот, позиција рампа.

Тежина 50 g