Бои за стакло Grand на парче

Availability:

Нема на залиха


70 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 1118

Бои за стакло Grand, за креативна работа на стакло, порцелан, огледала. Една тубичка има 22 мл.

Цената е за една тубичка.

SKU: 1118 Категорија
Тежина 0,400 g