Држач за селотејп со три селотејпи Stylex

Availability:

Нема на залиха


125 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 3302
Производител: Stylex од Германија
Увозник: Тримакс

Држач за селотејп, 18х33 мм, транспарентен. Во сетот има три селотејпи со димензии: 18мм х 33м.

Тежина 0,05 g