Фломастери овошни 1/12

Availability:

Нема на залиха


145 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 11876

Фломастери водени со овошен мирис 1/12, лесно се перат од облеката и друг текстил. Јаки бои, висок квалитет на фломастерите, нетоксични.

SKU: 11876 Категорија
Тежина 0,100 g