Мека сликовница – Животинско царство

Availability:

Нема на залиха


165 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 641
Издавач: Тримакс
Година на издавање: 2020

Едукативна мека сликовница Животинско царство, со меки листови. Наменета за деца од 3-5 годишна возраст.
На забавата во бањата ѝ нема крај.

SKU: 641 Категорија
Тежина 0,1 g