Мрсни бои џамбо Fiorello 12 бои

Availability:

Нема на залиха


125 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 1122
Производител: KW Trade Полска
Увозник: Тримакс
Пакување од 12 мрсни боички, со јаки и нетоксични бои. Дебелина на боичките (дијаметар) 14мм.

Категорија
Тежина 0,150 g