Мрсни бои Гранд Fiorello 12 бои

Availability:

Нема на залиха


55 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 1299
Производител: KW Trade Полска
Увозник: Тримакс
Пакување од 12 мрсни боички, со јаки и нетоксични бои. Дебелина на боичките 8мм.

SKU: 1299 Категорија
Тежина 0,100 g