Мрсни бои Гранд Fiorello 8 бои

Availability:

Нема на залиха


35 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 2585
Производител: KW Trade Полска
Увозник: Тримакс
Пакување од 8 мрсни боички, со јаки и нетоксични бои. Дебелина на боичките 8мм.

SKU: 2585 Категорија
Тежина 0,050 g