Нека победи подобриот

Availability:

Нема на залиха


390 ден

Нема на залиха

Споредба

Издавач: Сакам книги

Година на издавање: 2011

Автор: Џули Џејмс

 

Самоуверена, безобразна, непобедлива… Пејтон Кендал: феминистка до коска која дава сѐ од себе за да успее во професијата во која доминираат мажи. Осум години, ден и ноќ, работни денови и викенди, без одмори и паузи, таа има само една цел пред себе – да биде унапредена во партнер. Амбициозен, надмен, пеколно згоден… Џеј Ди Џејмисон: богато семејство, гламурозен стил на живот, амбициозен и професионален, најдобар во својата работа. Осум години, ден и ноќ, работни денови и викенди, без одмори и паузи, тој има само две цели пред себе – да биде унапреден во партнер… и да ја игнорира Пејтон.

Категорија
Тежина 0,500 g