,

Несесер со еден патент 3Д, машки модел

Availability:

Нема на залиха


365 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 2838
Несесер со еден патент и 3Д апликација, машки модел. Несесерот има 4 делови (прегради) во кои може да се нареди училишниот прибор.

Категории ,
Тежина 0,200 g