,

Несесер со еден патент 3Д, женски модел

Availability:

Нема на залиха


365 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 2838
Несесер со еден патент и 3Д апликација, женски модел. Несесерот има 4 делови (прегради) во кои може да се нареди училишниот прибор.

SKU: 2838 Категории ,
Тежина 0,200 g