,

Плишан несесер Маче Stylex


265 ден

Шифра: 2948
Плишан несесер Маче со еден патент на кој е закачено плишано црно топче. За училишен пробор или козметички ситни производи за малите девојчиња.
Димензии: 20*8см

Категории: ,
Тежина 0.100 g