Сложувалка ЗОО

Availability:

Нема на залиха


135 ден

Нема на залиха

Шифра: 3234

Едукативна картонска сложувалка ЗОО.
Димензија на парче: 250ммх175мм.
Сложувалка со 24 пар. 3+

Тежина 0,1 g