Лепак со светки 1/6 Полска

Availability:

Нема на залиха


65 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра:8976
Транспарентен декоративен течен лепак со светки, 6 во пакување, по 6мл. За украсување на хартија, картон, дрво и сл.

Тежина 0,040 g