, , ,

Библијата во делата на свети Климент Охридски – Ратомир Гроздановски


1.450 ден

Споредба

Шифра: 3856

Автор: Проф. Д-р Ратомир Грозданоски, протоѓакон;

Рецензенти: Академик Ѓорѓи Поп-Атанасов и

 

Со благослов од Неговото Блаженство Архиепископ Охридски и Македонски г.г. Стефан Поглавар на Македонската православна црква;

 

 

Тежина 0,5 g