Сосед од пеколот

Availability:

Нема на залиха


380 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 6639
Издавач: Сакам книги
Година на издавање: 2018
Автор: Р.Л.Метјусон
Јазик на преводот: македонски
Корица: мека
Број на страни: 251

Кратка содржина : Хејли е тивка, кротка девојка која нема многу луѓе и задоволства во својот живот, па ужива во малите работи кои ја исполнуваат: нејзината работа како професорка во средно училиште и нејзината прва самостојна купена куќа со прекрасна градина.

Меѓутоа, се случува една работа која и ги уништува и тие мали задоволства и и го протресува целиот живот.Во соседната куќа се доселува вистински ѓавол! Гласна музика, нездрави забави, пијани друштва, кршење прозорци со палки и топчиња за голф..Џејсон Бредфорд е вистински сосед од пеколот. И како да тоа не е доволно, тој исто така е професор во средното училиште каде што работи Хејли, па и го уништува животот и додека се на работа…

Сосед од пеколот е забавна, смешна и неодолива секси приказна…

Категорија
Тежина 0,400 g