Темперни бои Expert 1/10

Availability:

Нема на залиха


175 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 2742
Пакување од 10 јаки и нетоксични бои, секоја по 12 мл.

SKU: 2742 Категорија
Тежина 0,400 g