Темперни бои 1/12

Availability:

Нема на залиха


195 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 2020
Пакување од 12 јаки и нетоксични бои, секоја по 12 мл.

SKU: 2020 Категорија
Тежина 0,400 g