Желба и заповед

Availability:

Нема на залиха


200 ден

Нема на залиха

Споредба

Издавач: Топер

Година на издавање: 2012

Автор: Нора Робертс

Корица: мека

Број на страни: 221

Кратка содржина:

Некогаш одамна, уште на училиште, Ив Хамилтон беше вљубена во принцот Александар. Неговото кралско височество беше моќно и воздржано- и беше очигледно дека Ив не му се допаѓа.

Меѓутоа, денес Ив е исклучителна жена, а Алекс копнее да и докаже дека тој е всушност она што некогаш таа би можела да го посака од еден маж.

Категорија
Тежина 0,300 g