Звучна сликовница Сакам музика


480 ден

Шифра: 11595
Издавач: Тримакс
Година на издавање: 2021
Корица: тврда
Број на страни: 10
ИСБН: 9786082043258

Опис:
Ајде да се забавуваме! Денес е убав ден. Сите се спремаат да го прослават роденденот на нивниот пријател Хани, слончето. Звучна сликовница со седум звучни копчиња.

Шифра: 11595 Категорија:
Тежина 0.2 g