Чаша за вода и четки Stylex

Availability:

Нема на залиха


135 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 3489
Чаша за вода и четки со капаче во форма на маче. Чашата има две посебни прегради за ставање вода и две надворешни прегради за ставање на четките.
Димензии:10*8см

Тежина 0,050 g