Едукативна магнетна игра – Фарма

Availability:

Нема на залиха


550 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 11398

Едукативна игра спакувана во кутија. Во внатрешната страна на капакот да има магнетна подлога на која ќе се прикачуваат магнетни форми кои се во вид на животни, растенија и возила на фарма. Сет од 40 парчиња.

SKU: 11398 Категорија
Тежина 0,500 g