Метална полица Стар плус 250


6.100 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 250кг
Прилагодлива висина
Галванизиран Метал
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ] :
180 x 120 x 45 cm