Моите најомилени Лафонтен Бајки сет


450 ден

Шифра: 11613
Издавач: Тримакс
Година на издавање: 2021
Корица: тврда

Опис:
Ајде да се забавуваме со Лафонтен бајките. Сет од 6 мали бајки. Спаковани во кутија со магнетно затварање.

Шифра: 11613 Категорија:
Тежина 0.2 g