Нашиот пријател Марко


140 ден

Споредба

Шифра: 8382
Издавач: Тримакс
Автор: Анета Спасовска
Година на издавање: 2023
ИСБН: 9786082042688
Број на страни: 24
Корица: мека

Тргенте на уште едно возбудливо патување со Ангел и Галена и нвното кученце Лина. Патувањето овој пат е во Вселената заедно со нивниот нов пријател Марко.

SKU: 8382 Категорија
Тежина 0,100 g