Ножици детски 13см Stylex

Availability:

Нема на залиха


85 ден

Нема на залиха

Шифра: 3909
Производител: Stylex од Германија
Увозник: Тримакс

Ножици детски  со должина на сечилото 13 см. со тап врв, направени од нерѓосувачки челик, со рачки изработени од пластика.

Категорија
Тежина 0,100 g