Ножици детски 14см Stylex


85 ден

Шифра: 3916
Производител: Stylex од Германија
Увозник: Тримакс

Ножици детски  со должина на сечилото 14 см. со остар врв, направени од нерѓосувачки челик, со рачки изработени од пластика.

Категорија:
Тежина 0.100 g