Слајм Mr. Boo 1/2 со светки

Availability:

Нема на залиха


85 ден

Нема на залиха

Шифра: 9029
Земја на потекло: Украина

Супер мек антистрес слајм, паковање од 90 гр. во пластична чашка, микс од две бои слајм со светки и неон слајм.
Растеглив, забавен, со пријатен мирис, нелеплив на површините, лесно се отстранува, нетоксичен. Содржи ситни делови. По употреба да се измијат рацете. Произведен во Европа и проверен од Институтот за јавно здравје во Македонија. За подолготрајна забава чувајте ги во оригиналото пакување.

SKU: 9029 Категорија
Тежина 0,90 g