Слајм Mr. Boo Еднорог


165 ден

Споредба

Шифра: 12944
Земја на потекло: Украина

Супер мек антистрес слајм, транспарентен слајм спакуван во пластично кутивче. 100 мл.
Растеглив, забавен, со пријатен мирис, нелеплив на површините, лесно се отстранува, нетоксичен. Содржи ситни делови. По употреба да се измијат рацете. Произведен во Европа и проверен од Институтот за јавно здравје во Македонија. За подолготрајна забава чувајте ги во оригиналото пакување.

SKU: 12944 Категорија
Тежина 0,02 g