Слајм Mr. Boo ананас

Availability:

Нема на залиха


65 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 8481
Земја на потекло: Украина

Супер мек антистрес слајм, во различни бои: неонски или со светки. Спакувани во пластично кутивче во форма на ананас. Тежина: 70 гр.
Растеглив, забавен, со пријатен мирис, нелеплив на површините, лесно се отстранува, нетоксичен. Содржи ситни делови. По употреба да се измијат рацете. Произведен во Европа и проверен од Институтот за јавно здравје во Македонија. За подолготрајна забава чувајте ги во оригиналото пакување.

SKU: 8481 Категорија
Тежина 0,070 g