Слајм Mr. Boo неон 550 гр.


245 ден

Шифра: 8556
Земја на потекло: Украина

Супер мек антистрес слајм во различни неонски бои. Спакуван во пластична кантичка. Тежина: 550 гр.
Растеглив, забавен, со пријатен мирис, нелеплив на површините, лесно се отстранува, нетоксичен. Содржи ситни делови. По употреба да се измијат рацете. Произведен во Европа и проверен од Институтот за јавно здравје во Македонија. За подолготрајна забава чувајте ги во оригиналото пакување.

Категорија:
Тежина 0.550 g