Темперна боја 500 мл Giotto

Availability:

Нема на залиха


265 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 3703
Темперна боја 500 мл Giotto, јаки и нетоксични бои, кои лесно се отстрануваат од облеката.

 

SKU: 3703 Категорија
Тежина 0,400 g