,

Зимска брканица

Availability:

Нема на залиха


80 ден

Нема на залиха

Шифра: 10500

Издавач: Тримакс

Автор: Анета Спасовска

Година на издавање: 2019

ИСБН: 9786082042688

Број на страни: 20

Корица: мека

 

Играјте брканица заедно со двете дечиња Ангел и Галена во нивниот селски двор. Бркајте го натрапникот и забавувајте се заедно со нив.

Тежина 0.100 g