Дрвени бои 1/12 во метална кутија

Availability:

Нема на залиха


145 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 7021
Дрвени бои спакувани во метална кутија. Пакувањето содржи 12 боички со живописни и нетоксични бои кои имаат триаголнеста форма.

SKU: 7021 Категорија
Тежина 0,200 g