Метална полица Стар 175


4.550 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 175кг
Прилагодлива висина
Галванизиран Метал
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ] :
180 x 75 x 35 cm