Метална полица Мега 500


13.790 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 500кг
Прилагодлива висина
Галванизиран Метал
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ] :
177 x 200 x 60 cm