Метална полица Стар 275


4.390 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 275кг
Прилагодлива висина
Галванизиран Метал
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ] :
180 x 90 x 40 cm