Метална полица Стар 350


4.290 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 350кг
Прилагодлива висина
Галванизиран Метал
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ]:
180 x 90 x 45 cm