Слајм Mr. Boo со топчиња во боја

Availability:

Нема на залиха


85 ден

Нема на залиха

Споредба

Шифра: 9009
Земја на потекло: Украина

Супер мек антистрес слајм, паковање од 90 гр. во пластична чашкаразлични светли транспарентни бои, топчиња во боја од пена.
Растеглив, забавен, со пријатен мирис, нелеплив на површините, лесно се отстранува, нетоксичен. Содржи ситни делови. По употреба да се измијат рацете. Произведен во Европа и проверен од Институтот за јавно здравје во Македонија. За подолготрајна забава чувајте ги во оригиналото пакување.

Категорија
Тежина 0,90 g