Метална полица Бејзик 75


3.970 ден

Споредба

Макс Товар на 1 рафт: 75кг
Прилагодлива висина
Метална Конструкција
5 Години Гаранција

ДИМЕНЗИИ [ ВхШхД ] :
170 x 75 x 30 cm